DANIŞMANLARIMIZ

PROF. DR. ABDULLAH EREN

5.08.1952 de Malatyada doğdu.İlk Orta ve Liseyi Malatya’da bitirdi.1978 de Hacettepe Tıp Fakültesini ,1983 de Hacettepe Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD de ihtisasını tamamladı.Askerlik görevini Kayseri Hava İndirme Tugayında yaptı.Zorunlu Hizmet  görevi için gittiği Rize SSK Hastanesinde 7 yıl süreyle çalıştı.Bu sırada bölgede yaygın olan Doğuştan Kalça Çıkığı ve Çocuk dirsek kırıklarını tedavi etti 1991 de SSK Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başasistan 1992 de Şef Yardımcısı oldu. 2002 -2004 yılında TOTBİD Pediatrk Ortopedi Derneği Başkanlığı

2004-2008 Istanbul Hastaneleri Pediatrik Ortopedi Ortopedik Travma ve İlizarov  Toplantıları koordinatörlüğünü yaptı. 2006 yılında Doçent oldu.Aynı yıl Klinik Şef Vekili ve 2010 Yılında Klinik Şefi oldu.

2011 yılında kamu görevinden ayrılarak Şişli Florence Nightingale Hastanesinde Pediatrik Ortopedi faaliyetlerini sürdürmeye başladı. 2013 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalında Profesör oldu

Yaptığı çalışmalarla ilgili birçok ödüle layık görüldü.

Pediatrik Ortopedide  özellikle Çocuk ve Yetişkin  Kalça  ile ilgili teknikler tanımladı.Çocuk Ortopedide Kalça çıkığı, Dirsek Çevresi Kırıkları,,Ekstremite Uzatma, Pethes hastalığı, Serebral Palsy,Nöromskuler Hastalıklar, Rotasyonel Anomaliler ve Pes Equino Varus(Çarpık ayak) Pesplanus(Düz taban)la ilgli birçok toplantıda   eğitici, tartışmacı,panelist olarak görev yaptı.Bu çalışmalarını birçok Ulusal ve Uluslararası toplantılarda sundu.

Dr Abdullah Eren evli 2 çocuk babasıdır

Derneğimizin Danışma Kurulunda Yer Almaktadır.

UZM. DR. BEKİR AYBEY

1990 yılında Hacettepe İngilizce Tıp Fakültesi’den mezun olduktan sonra Dermatoloji ihtisasını S.B. Beyoğlu Devlet Hastanesi’nde tamamlayıp, 1996 da mecburi hizmetini S.B. Afyon Devlet Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nde bitirdikten sonra 1997 yılından itibaren Marmara Üniversitesi Dişçilik Fakültesi, Kadir Has Üniversitesi, Bilim Üniversitesi’nde Öğretim Üyesi olarak ta görev yaptı.
   Halen İstanbul Florence Nightingale Hastaneleri’nde Dermatoloji Uzmanlığı görevini yürütmektedir. Özellikle “dermatolojide lazer kullanımı” ile ilgili çok sayıda kongre konuşmaları, seminer, kurs direktörlükleri ve makaleleri mevcuttur.
İlgi Alanları:
  • Akne Hastalığı
  • Dermatolojik Lazer
  • Zührevi Hastalıklar
  • Botulinum Toksin